25 червня 2018р. відбулось засідання ради з забезпечення якості освітньої діяльності і підготовки фахівців НМетАУ.

Засідання було присвячене питанням підвищення рівня наукових публікацій співробітників НМетАУ, вдосконалення педагогічної майстерності викладачів та реформування внутрішньої системи забезпечення якості освітнього процесу в Національній металургійній академії України в рамках виконання європейського проекту Еразмус+ «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво  університету-бізнесу-уряду в ЗВО» 586109-EPP-1-2017-1-RO-EPPKA2-CBHE-SP.

Були заслухані наступні доповіді:
- "Наукометрична база Scopus: загальна характеристика, базові критерії оцінки, особливості реєстрації наукових видань", доповідач проф. Швачич Г.Г.;
- "Вдосконалення індивідуальних показників педагогічної майстерності викладачів",  доповідач доц. каф. інженерної педагогіки Учитель І.Б. ;
- "Імплементація системи забезпечення якості освіти в НМетАУ через співробітництво університету-бізнесу-уряду», доповідач проф. Потап О.Ю.

Ред. новин