Стартував весняний семестр професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців в рамках проекту "Україна-Норвегія"

22 лютого в Національній металургійній академії України стартував весняний семестр професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, учасників АТО та членів їх родин в рамках проекту "Україна-Норвегія". До навчання за фахом «Енергетичний менеджмент» долучилися майже 40 осіб.

На урочистому відкритті учасники нового курсу ознайомилися з проектом, керівником благодійного фонду «Спадщина України» Оленою Білою, досвідченим педагогічним складом, який на протязі 3 х місяців буде навчати, надавати практичні навички та спонукати військовослужбовців до ефективного впровадження отриманих знань задля гідного працевлаштування та започаткування власного бізнесу.

Читати далі >>>>

Своїм досвідом навчання у програмі та порадами з новими слухачами також поділилась випускниця першого семестру програми Катерина Чижик. Катерина запевнила нових слухачів, що впродовж навчання кожний отримає незабутній практичний досвід, можливості ефективної  самореалізації, велику кількість нових друзів, емоцій та вражень.

Після завершення курсів протягом року благодійний фонд «Спадщина України» буде надавати випускникам всебічну підтримку у пошуку роботи та соціальній адаптації.

Новий курс триватиме до кінця травня 2018 року.

Після завершення програми слухачі отримають 3 документи:

- свідоцтво  про  професійну  перепідготовку за фахом «Енергоаудитор»;

- спільний  сертифікат  НМетАУ та норвезького університету  Норд;

- спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Щиро бажаємо успіхів у навчанні військовослужбовцям, учасникам АТО та членам їх родин!

Та, як зазначив, викладач курсу Денис Адаменко: «Дякуємо долі, що надала можливість залучитися до цієї справи.»

Довідково: Проект “Україна-Норвегія” реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у партнерстві з НМетАУ, Університетом Норд, Міжнародним фондом соціальної адаптації та благодійним фондом «Спадщина України».