Журнал "Проблеми економіки та політичної економії" анотовано в базі даних Index Copernicus.

Результатом оцінки експертами Index Copernicus журналу "Проблеми економіки та політичної економії" стало його індексування в списку ICI Journals Master List 2017.

Після завершення процедури оцінки журналу "Проблеми економіки та політичної економії (ISSN 2518-7406)" експертами індексованої бази даних було зроблено наступний висновок (цитується):
"Грунтуючись на перевірці інформації із журналу та аналізі випусків 2017 року, Експерти Index Copernicus встановлюють значення показника Index Copernicus Value (ICV) за 2017 рік.
ICV 2017 = 56,42
Отримана оцінка ICV на 2017 рік відображається в списку журналів ICI Journals Master List 2017, а також в Паспорті Журналу: http://journals.indexcopernicus.com/search/details?49407&lang=ru"

Кафедра міжнародної економіки і соціально-гуманітарних дисциплін