24 квітня 2018 р. відбулася зустріч Ладислава Лазича, провідного вченого Хорватії в області теплотехніки і теплоенергетики зі студентами та викладачами академії.

В ході зустрічі проф. Лазич Л. розповів про особливості організації навчального процесу та методики викладання теплотехнічних дисциплін, зокрема, дисципліни "Металургійні печі"; міжнародних зв'язках металургійного факультету Загребського університету з НМетАУ та іншими вузами Європи; про історію виникнення металургії в Хорватії і сучасний стан металургійних підприємств Хорватії.

Професор Лазич Л. із задоволенням відповів на запитання аудиторії: про особливості проведення навчального процесу, про можливості навчання українських студентів і викладання співробітниками НМетАУ в Загребському Університеті.

Повідомлення проф. Лазича Л. доповнив студент академії Кульчицький Дмитро (гр. ТЕ01-15), який протягом одного семестру 2017-2018 н.р. навчався на металургійному факультеті Загребського Університету в рамках європейської програми "ERASMUS +".