Кожна крапля крові може врятувати чиєсь життя!

Дніпровська шоста міська клінічна лікарня запрошує співробітників та студентів НМетАУ взяти участь у благодійному проекті «Допомога йде», який здійснюється за ініціативи народного депутата України Т.Б. Ричкової.

29 березня на базі лікарні проводитиметься забирання донорської крові.

Участь у цьому заході дозволить на практиці реалізувати свою громадянську позицію та внести конкретну лепту в допомогу людям, які страждають.

Для участі необхідно:

1) Бути здоровим (не мати протягом життя таких захворювань, як гепатит, цукровий діабет, венеричні інфекції).

2) Мати вік не менше 18 років.

3) З’явитися 29 березня 2017 р. о 9:00 за адресою вул. Батумська, 13, лівий беріг, зупинка «Кінотеатр «Правда» на Слобожанському проспекті, семиповерховий хірургічний корпус (далі буде супроводження до місця збору).

4) З ранку нічого не їсти й не пити.

5)  При собі мати паспорт та оригінал ідентифікаційного коду.

6) З усіма організаційними питаннями звертатися за телефоном 067 544 39 44 (заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Курбан Олена Єгорівна).