Акредитаційна експертиза

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Інформаційні технології та моделювання в економіці»
зі спеціальності 051 «Економіка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

У відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України №118-л від 01.02.2019 року з 18 лютого на кафедрі економічної інформатики розпочала працювати експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми «Інформаційні технології та моделювання в економіці» зі спеціальності 051 «Економіка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у складі:

• голова комісії: Маслак Ольга Іванівна, завідувач кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор економічних наук, професор;
  • член комісії: Лойко Валерія Вікторівна, професор кафедри фінансів та економіки Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор економічних наук, доцент.

Термін роботи комісії - з 18.02.2019 по 20.02.2019 р.

Висновок експертної комісії надається – висновок.

Кафедра економічної інформатики