Вітаємо студентів з перемогою в II етапі Олімпіади і Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Уже багато років поспіль студенти кафедри інтелектуальної власності є активними учасниками Всеукраїнської Олімпіади з інтелектуальної власності.

Цього року 6 студентів брали участь у ІІ турі Олімпіади з інтелектуальної власності, яка проводилась на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків): Пінюшко Данило, Безугла Анастасія, Мещерякова Віта, Дяченко Владислав, Долгова Тетяна, Дереза Владислав. Змагання пройшли на базі кафедри організації виробництва і управління НТУ «ХПІ» 27–30 березня 2018 року. У них взяли участь 109 студентів з 17 міст (Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Краматорськ, Кременчук, Луцьк, Львів, Маріуполь, Одеса, Слов’янськ, Суми, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці) та 39 ВНЗ України.

Перше місце у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади з інтелектуальної власності у 2018 році посіла студентка групи ІВ-901-11М Безугла Анастасія. Колектив кафедри вітає переможницю, бажає їй нових досягнень у навчанні та успішної кар’єри.

Також кафедра інтелектуальної власності та управління проектами має привід привітати студентів групи ІВ01-13М та ІВ-901-12М Заозерну Наталію та Восканян Дар’ю, які під керівництвом професора Петренко В.О. та доцента Драч І.Є. посіли друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького).

Колектив кафедри інтелектуальної власності та управління проектами пишається здобутками своїх студентів!

Кафедра інтелектуальної власності та управління проєктами