Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

ІІ Міжнародна конференція «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід»

12-15 листопада 2018 р. в університеті Аалто (Гельсінкі, Фінляндія) успішно відбулася ІІ Міжнародна конференція «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід», організована й проведена Інститутом інтегрованих форм навчання /ІнІФН/ НМетАУ (директор - проф. Т.С. Хохлова). Оргкомітет конференції висловлює щиру вдячність факультету Хімічної інженерії (School of Chemical Engineering) в особі його декану проф. J. Laine, а також проф. M. Gasik та ін. співробітникам за сприяння в проведенні заходів конференції та знайомство з університетом її учасників. Більш детальна інформація представлена на сторінці ІнІФН

Інформаційні повідомлення


Засідання конференції проходили в одному з корпусів університету, що розташовані на території університетського містечка (кампусу) і відрізняються сучасними і доволі оригінальними архітектурно-планувальними рішеннями (див. на фото).

 Докт. техн. наук, проф. М. Gasik (Aalto School of Chemical Engineering) ознайомив учасників зі структурою та особливостями організації навчального процесу університету Аалто. Особливу увагу в своїй доповіді він приділив організації наукових досліджень, основним пріоритетам університетської спільноти в науковій діяльності та особливостям фінансування наукових досліджень в університеті.

Багато з учасників конференції теж виступили з цікавими доповідями, в яких поділилися своїми здобутками та баченням шляхів вирішення актуальних питань.

 

Учасникам конференції була надана можливість ознайомитися з інфраструктурою та аудиторним фондом університету Аалто. Приємне враження склали просторі та світлі зали університетської бібліотеки, де студенти та викладачі в невимушеній обстановці мають змогу працювати з науковою літературою та періодикою (див. на фото далі).

 

 

Не менш цікавим було знайомство з університетською їдальнею (кафе), де всі змогли скуштувати безліч різноманітних страв разом із дивовижним запашним хлібом, який самотужки випікають в університетській їдальні за старовинними фінськими рецептами.

 

 

Як і було анонсовано раніше, окрім робочих засідань, в рамках конференції відбувся також іспит з англійської мови відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (рівень В2).

 

 

По закінченні конференції співголовою оргкомітету проф. Т.С. Хохловою її учасникам були вручені іменні сертифікати, що підтверджують участь в конференції та виступи з доповідями.

 

 

Колективне фото учасників на фоні корпусу факультету Хімічної інженерії університету Аалто, разом із іншими яскравими світлинами, назавжди залишать приємні спогади про час, що був проведений в стінах одного з відомих європейських університетів.

 

 

За результатами роботи конференції запланований також випуск збірника матеріалів (в друкованому та електронному вигляді), до якого разом із доповідями, що були зроблені учасниками в Хельсінки, увійдуть статті та тези доповідей т.з. «заочних» учасників, які були надіслані до оргкомітету ще до початку конференції (понад 100 доповідей та статей від близько 300 авторів зі 176 вищих навчальних закладів та наукових установ).

Нікопольський факультет (м. Нікополь)