12 квітня 2018 проведено засідання спеціалізованої вченої ради Д 08.084.01

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.084.01 відбулися захисти двох дисертаційних робіт:

• захист докторської дисертації, яку підготував доцент кафедри Інформаційних технологій і систем НМетАУ ГУДА АНТОН ІГОРОВИЧ на тему «Ансамблеві пошукові моделі і методи параметричної ідентифікації систем з хаотичною поведінкою» за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи (технічні науки). Науковий консультант – Михальов Олександр Ілліч, д.т.н., проф., завідувач кафедри ІТС (НМетАУ).
  • захист кандидатської дисертації, яку підготувала асистент кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» СИРОТКІНА ОЛЕНА ІГОРІВНА на тему «Методи діагностики SCADA систем на основі m-арних кортежів та k-значної логіки» за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи (технічні науки). Науковий керівник – Алексєєв Михайло Олександрович, д.т.н., проф., декан факультету інформаційних технологій Державного вищого навчального закладу «НГУ».

Кафедра інформаційних технологій і систем (ІТС)