XVI міжнародна конференція у Болгарії успішно відбулася

02-05 червня відповідно до Переліку МОН наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки на 2021 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 324) успішно відбулася XVI Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості і освіті», титульним організатором якої є Національна металургійна академія України. Конференцію було проведено на базі Технічного університету м. Варна за участі представників НМетАУ, керівництва і професорсько-викладацького складу ТУ-Варна та представників декількох відомих українських університетів. За підсумками конференції буде підготовлений збірник матеріалів конференції (у вигляді друкованого видання та електронному, на СД). Електронна версія збірника буде доступною на сторінці конференції на сайті НМетАУ після надання видавцем міжнародного індексу ISBN.(на фото – учасники очної частини науково-педагогічного стажування, що проводилося в рамках заходів конференції)

ОРГКОМІТЕТ

Нікопольський факультет (м. Нікополь)