Початок 4 чверті на кафедрі ОМТ

Шановні студенти!

Як ми вже неодноразово писали: "Карантин це не канікули, не марнуйте свій час – навчайтесь!".

Нам дуже приємно, що ви не знехтували запрошеннями в Outlook щодо відвідування Teams Лекцій (онлайн лекцій), і ми з вами зустрілись на прослуховуваннях дисциплін 4 четверті.

Не залишайтесь байдужими до опановування дистанційного навчання у середовищі Teams, яке є частиною програмного продукту Microsoft Office 365. Як ви можете бачити з новин, зараз усі сфери людської діяльності освоюють дистанційні форми навчання / роботи.

У цій новині можете переглянути фотографії з перших Teams Лекцій (онлайн лекцій).

Дякуємо вам, наші студенти, за участь у Teams Лекціях, та не забувайте перевіряти календар з розкладом занять :)

За підтримку у розгортанні дистанційного навчання у середовищі Microsoft Office 365 окрема подяка ТОВ "Хмара".

Переглянути фотографії -->

Більше фотографій у дописі на сторінці кафедри у ФБ https://www.facebook.com/OMTDnipro/

screen_17.jpgscreen_9.jpg

screen_11.jpg