У Національній металургійній академії стартують курси з перепідготовки військових

Військовослужбовці та члени їх сімей матимуть змогу пройти професійну перепідготовку в Національній металургійній академії України (НМетАУ) за фахом «Енергетичний менеджмент». Навчання здійснюється у межах міжнародного проекту «Україна–Норвегія».

Курс складається з 500 академічних годин та орієнтований на здобуття практичних навичок. Після завершення програми слухачі отримають 3 документи:

• свідоцтво  про  професійну  перепідготовку за фахом «Енергоаудитор»;
  • спільний  сертифікат  НМетАУ та норвезького університету  Норд;
  • спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Крім того, слухачі пройдуть психологічні тренінги з соціальної адаптації та здобудуть практичні навички з працевлаштування. Вони дізнаються, як складати резюме та спілкуватися під час співбесіди з роботодавцями. А також отримають інформацію про різноманітні джерела пошуку роботи та особливості започаткування власного бізнесу.

Курси триватимуть до 8 грудня 2017 р. Після завершення курсів протягом року благодійний фонд «Спадщина України» буде надавати випускникам всебічну підтримку у пошуку роботи та соціальній адаптації.

До курсів перепідготовки вже зараховано 37 слухачів. Серед них - учасники бойових дій, дружини та вдови загиблих захисників України.

Довідково: Проект “Україна-Норвегія” реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у партнерстві з НМетАУ, Університетом Норд, Міжнародним фондом соціальної адаптації та благодійним фондом «Спадщина України».

Ред. новин