ЗАПРОШУЄМО В СТУДЕНТСЬКИЙ ФІНАНСОВИЙ КЛУБ!

Наступне засідання клубу відбудеться 25 жовтня о 15.00 в к.324

Що називають "найбільшим математичним відкриттям в історії людства", і "восьмим чудом світу" в області фінансів? "Як визначити надiйнiсть банку?"

ГРОШІ, ФІНАНСИ, ФІНАНСОВІ І ФОНДОВІ РИНКИ, БІРЖІ, БІРЖОВА ТОРГІВЛЯ, ... - все це цікавило, цікавить і, в майбутньому, буде цікавити людство. Фінанси - дуже складна глобальна система, що об'єднує безліч взаємопов'язаних елементів. Вивчення і розуміння «алхімії фінансів» необхідно не тільки для фінансистів та економістів.

Понад десять років тому ми створили в НМетАУ "Студентський фінансовий клуб". Такі клуби існують в країнах з розвиненою ринковою економікою (США, Німеччина, Франція, ...), як правило, при університетах. З діяльністю таких клубів наші викладачі мали можливість ознайомитися в процесі участі в різних міжнародних проектах. Клуб займається  боротьбою за фінансову грамотність при підтримці однієї з українських бірж. "Стрижнем" цієї діяльності є, в даний час, авторський курс для початківців трейдерів: "Основи біржової торгівлі, фондового ринку та інтернет-трейдингу".

На превеликий жаль, фондовий ринок і біржова торгівля переживають в Україні, далеко не кращі часи. Ми розширюємо сферу наших інтересів у вивченні персональних фінансів. Далі>>>

Дуже важливо, ще зі студентських років, освоїти таке поняття як «Особисті Фінанси» (Personal Finance), що дозволяє планувати і управляти рухом особистих доходів і витрат, зміною активів і пасивів і, фактично, генерувати і забезпечувати своє сьогодення і майбутнє фінансове благополуччя.

Одним з найбільш популярних і, традиційно використовуваних в персональних фінансах інструментів, є банківські кредити і депозити. Бурхливий розвиток інтернет-технологій і «карткового» банківського бізнесу дозволяє відкривати велику кількість рахунків он-лайн, використовувати пільгові «кредитні лінії» різних банків і, таким чином, вибудовувати ефективну систему управління грошовими потоками, не відходячи від комп'ютера. Відзначимо що: в даний час, в Україні, зберігаються високі процентні ставки по банківських депозитах і існують досить «м'які» умови для використання кредитних коштів, особливо, в межах, так званого «пільгового» періоду.

Про ці та інші можливості сучасної банківської системи України ви дізнаєтеся на засіданнях нашого клубу.

- А як же ризики?

Питання про надійність того чи іншого банку завжди буде цікавити його клієнтів. Визначення надійності або фінансової стійкості банків "червоною ниткою" відбивається в численних публікаціях, студентських роботах і дисертаціях. Проте, уявна простота та "дослідженність" даної проблеми - оманлива. Ми допоможемо всім бажаючим розібратися в хитросплетіннях банківських балансів і укрупнених таблицях фінансових показників, що характеризують діяльність банків України і підказати, де цю інформацію можна отримати.

Крім цього, в клубі, ви дізнаєтеся багато нового і цікавого. наприклад:

- хто такий Френк Алджернон Каупервуд і як він зумів домогтися успіху на біржі;

- що таке біткоіни і блокчейн і де можна дізнатися графіки зміни курсів криптовалюта;

- що називають "найбільшим математичним відкриттям в історії людства", і "восьмим чудом світу" в області персональних фінансів;

- чим саме «бики» відрізняються від «ведмедів», хто такі «хом'яки» і: чому трейдери не повинні допускати зростання "лосів";

- чи може одна людина «загубити» великий сучасний банк:

- як виходить, що найбагатші люди планети можуть втратити більше ста мільярдів доларів за декілька днів ...

І багато чого іншого.

Приєднуйся до нас! Запрошуємо в "Студентський фінансовий клуб"! к.333,  т. (067) 893-39-45