Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Екологія»

30 січня 2019 р. в Національній металургійній академії України (НМетАУ) закінчила роботу експертна комісія, утворена Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 січня 2019 № 49 л, яка проводила первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Екологія» зі спеціальності 101 «Екологія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.  Склад експертної комісії: Сафранов Тамерлан Абісалович – завідувач кафедри екології та охорони довкілля Одеського державного екологічного університету, м. Одеса,  доктор геолого-мінералогічних наук, професор; Лукашов Дмитро Володимирович – завідувач кафедри екології та зоології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, доктор біологічних наук, професор.

В період з 28 по 30 січня 2019 року комісія розглянула подану Національною металургійною академією України акредитаційну справу та провела безпосередньо на місці експертне оцінювання відповідності освітньої діяльності НМетАУ вимогам до акредитації освітньо-професійної програми «Екологія» зі спеціальності 101 «Екологія» за другим (магістерським) рівнем. Під час експертного оцінювання комісія перевірила достовірність інформації, фактичний стан кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення, зміст і якість підготовки фахівців щодо їх відповідності нормативним вимогам, стан міжнародних, освітніх, наукових зв’язків, наукової діяльності та залучення до неї здобувачів вищої освіти з освітньо-професійної програми, що акредитується. Також студентами спеціальності 101 «Екологія» виконані комплексні контрольнi роботи.

З висновками експертної комісії можна ознайомитися за посиланням: ВИСНОВКИ.

Кафедра екології, теплотехніки та охорони праці