XVIII международная конференция «Теплотехника, энергетика и экология в металлургии – 2017»

Открытие конференции началось с пленарного заседания, на котором с приветственным словом выступил председатель оргкомитета, ректор НМетАУ Величко Александр Григорьевич. Затем с докладами выступили: Marcin Knapiński – Assoc. prof. , D.Sc., M.Sc. , Dean of the Faculty of Production Engineering and Materials Technology, Czestochowa University of Technology, Poland; Волкова Елена (Olena Volkova) – Директор інституту технології чавуну і сталі Технічного університету Горна академія (м. Фрайберг, Німеччина); Сергєєв Віктор Володимирович – д.е.н., голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровської області, радник голови Дніпропетровської обласної ради, керівник проекту «Зелені рішення» бізнесу -  єднання для сталого розвитку»; Шапар Аркадій Григорович  – Член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор, Директор Інституту проблем природокористування та екології НАН України.

Информационные сообщения 17.10.2017

facebook banner   twitter banner