15 квітня відзначається День екологічних знань

Екологічна освіта, є необхідною складовою гармонійного, екологічно безпечного розвитку людства. Тому екологічне виховання і інформування населення, підготовка висококваліфікованих фахівців були названі одним з найважливіших і необхідних засобів здійснення переходу до гармонійного розвитку всіх країн світу.

День екологічних знань важливий для всіх жителів нашої планети, адже йдеться про безпечне життя в майбутньому всіх. Прищеплення екологічної культури сьогодні – запорука збереження здоров’я майбутніх поколінь!

Метою опитування стало бажання привернути увагу до важливості екологічних знань та з'ясувати, наскільки пересічні мешканці міста знайомі з питаннями екології як науки та зацікавлені у збереженні якісного середовища для власного існування.

Відео-ролик підготували студенти НМетАУ Соболевська Софія (ТЗ01-20) та Скряга Данил (ХТ01-20).

Кафедра екології, теплотехніки та охорони праці