ЗАПРОШУЄМО В СТУДЕНТСЬКИЙ ФІНАНСОВИЙ КЛУБ!

"Студентський фінансовий клуб" організований в НМетАУ для тих, кого цікавить, як функціонують біржові ринки світу і, в першу чергу, фондовий ринок України. Такі клуби існують в різних країнах, як правило при університетах і об'єднують як студентів - "економістів", для яких фінанси або економіка є основною спеціальністю, так і інших людей (студентів і не студентів), які, з різних причин, цікавляться біржовою торгівлею. Випадково, чи ні, але, якщо довіряти Інтернету, найбільша кількість таких клубів існує при американських університетах.

Для членів клубу проводяться майстер-класи та спеціалізовані семінари за участю висококваліфікованих фахівців Української біржі, представників інвестиційних, брокерських, аналітичних та інших компаній. Збірні команди НМетАУ, неодноразово і не без успіхів, брали  участь в «Біржових універсіадах» - спеціалізованих всеукраїнських олімпіадах з біржової торгівлі.

"Стрижнем" нашої діяльності, в даний час, є курс: "Основи біржової торгівлі, фондового ринку та інтернет-трейдингу", що функціонують в НМетАУ за підтримки Української біржі. Курс призначений для тих, хто робить перші кроки у вивченні фондового ринку і, можливо, хотів би стати приватним інвестором. Однією з найважливіших завдань курсу є роз'яснення переваг і недоліків інвестування в різні активи, в тому числі - застереження слухачів про високу ризикованість такого виду діяльності. Курс розроблений О.В.Садовським за підтримки "Української біржі", розрахований на 24 академічні години і має чітко виражену практичну спрямованість.

Приєднуйся до нас! Запрошуємо в "Студентський фінансовий клуб"! к.333 т. (067) 893-39-45

Ред. новин