Студентська олімпіада QForm-2018

До уваги студентів, які навчаються за напрямами і спеціальностями підготовки, пов'язаними з обробкою металів тиском (ОМТ)!

Запрошуємо вас взяти участь у черговій Міжнародній студентській олімпіаді з моделювання процесів ОМТ в ПП QForm!

Заходи пройдуть в квітні 2018 року одночасно в декількох технічних університетах різних країн світу в формі мережевої (розподіленої) олімпіади. Основний етап українського конкурсу пройде на базі кафедри обробки металів тиском ім. акад. О. П. Чекмарьова Національної металургійної академії України (м.Дніпро, Україна).

Ключова особливість олімпіади - практикоорієнтовність. Завдання складено провідними науковими співробітниками і професіоналами великих іноземних ВНЗ і приватних компаній. Завдання розраховані на студентів старших курсів бакалаврату, а також магістратури. Спробувати свої сили поза конкурсом організатори закликають усіх бажаючих.

Учасники, які посядуть перші три місця за підсумками українського етапу олімпіади, отримають сертифікати від компанії QFX Simulations Ltd, які зможуть долучити до своїх CV. Студенти молодших курсів зможуть отримати уявлення про принципи і можливості математичного моделювання основних процесів ОМТ.

Кращі роботи Української олімпіади будуть передані на фінальний етап Міжнародної олімпіади.

Допомога в підготовці: для підготовки до Олімпіади  вузи, що надіслали заявки (і які не мають сучасної версії ПЗ - QForm VX 8.2.4), отримають безкоштовну мережеву ліцензію зазначеного ПЗ на 3 робочих місця на 3 місяці, яка може бути активована в будь-який момент, але не пізніше, ніж за місяць до початку Олімпіади. Разом з ліцензією будуть надані методичні матеріали для вивчення ПО.

Відповідальний за проведення українського етапу Олімпіади: доц. Андрєєв В. В.

foto-1.png

Кафедра обробки металів тиском ім. акад. О.П.Чекмарьова