НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА НІКОПОЛЬСЬКОГО ТЕХНІКУМУ

Конкурс проводиться з 20 жовтня 2016 року по 20 січня 2017 року.

Претендентам на участь у конкурсі необхідно до 20 листопада 2016 року подати документи до конкурсної комісії Національної металургійної академії України  за адресою:

49005, пр. Гагаріна, 4, Дніпро, Україна к.318, телефон (056) 47-44-44.

Умови проведення конкурсу:

В конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту, відповідну підготовку і стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах не менш ніж п'ять років.

До заяви на ім'я ректора Національної металургійної академії України додаються: особистий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографія, програма розвитку технікуму, копії: паспорту, трудової книжки,  ідентифікаційного коду, документів про вищу освіту.

Наказ "Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України".

Положення про Конкурсну комісію НМетАУ.

Положення про порядок проведення конкурсного відбору  та укладання трудових договорів (контрактів) з керівниками відокремлених структурних підрозділів Національної металургійної академії України.