Тренінг для місцевих благодійних організацій і фондів

Міжнародна благодійна організація «Save the Children» в партнерстві з «Міжрегіональним благодійним фондом сприяння вищій школі» НМетАУ провели тренінг для місцевих благодійних організацій і фондів.
Двадцять п'ять учасників, відвідавши даний тренінг, отримали практичні знання з розробки та написання запитів на фінансування. «Save the Children» і «МБФ сприяє вищій школі» НМетАУ сподіваються на те, що цей тренінг допоможе місцевим благодійним організаціям розвиватися і збільшувати свої можливості по залученню фінансових коштів. Тренінг проводився на базі Національної металургійної академії України  у конференц. залі бібліотеки НМетАУ (третій поверх).

«Save the Children» - одна з провідних незалежних міжнародних неурядових організацій, яка працює для дітей. Заснована в 1919 році, вона надає гуманітарну допомогу в більш ніж 120 країнах світу. «Save the Children» діє з метою поліпшення життя дітей за допомогою надання якісної освіти, охорони здоров'я та програм з надання екстреної допомоги.
Більше 30 років «Save the Children» здійснює свою діяльність в країнах Східної Європи та Євразії, а в Україні, співпрацюючи з партнерами - протягом останніх 8 років. У 2014 році «Save the Children» у відповідь на виниклу кризу, розгорнула свою програму з надання екстреної допомоги. На сьогоднішній день «Save the Children» в Україні налічує більше 60 співробітників, які постійно працюють заради найбільш вразливих категорій населення в Україні.