22 квітня в стінах НМетАУ був проведений другий етап Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей ?Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів? та ?Обладнання та технологія ливарного виробництва?

До участі у ньому були запрошені переможці першого туру зі всіх ВНЗ, що готують бакалаврів та магістрів за спеціальністю «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів». У цьому році змагатися разом з нашою командою приїхали студенти з провідних металургійних ВНЗ України (ЗНТУ, м. Запоріжжя; НТУУ «КПІ», м. Київ; ОНПУ, м. Одеса; ДДТУ, м. Дніпродзержинськ, НТУ «ХПІ», м. Харків).
До підготовки та проведення олімпіади були залучені співробітники кафедри ливарного виробництва НМетАУ. Окремо необхідно відзначити активну участь в організації та проведенні олімпіад членів оргкомітету завідувача кафедри ливарного виробництва професора В.Є. Хричикова, доцента Ю.В. Доценка, декана ЕМФ професора В.Ю. Селівьорстова, професора М.О. Матвєєвої.
Після перевірки відповідей учасників олімпіад одноголосним рішенням журі переможцем другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» було визнано представника команди ЗНТУ Сергія Лиходіда. Друге та третє місця посіли представники НТУУ «КПІ» Сергій Мисюра та ОНПУ Кристина Волянська. Переможцем другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання та технологія ливарного виробництва» було визнано представника команди НМетАУ Катерину Михайленко. Друге та третє місця посіли представники ДДТУ Дмитро Кравець та НТУ «ХПІ» Ірина Потильчак.
У неофіційному командному змаганні найкращою виявилась команда нашого ВНЗ.
Усі переможці були нагороджені дипломами відповідних ступенів та цінними подарунками, інші учасники отримали заохочувальні дипломи.