15 ? 17 квітня в стінах НМетАУ відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з металургії чорних металів

До участі у ньому були запрошені переможці першого туру зі всіх ВНЗ, що готують бакалаврів та магістрів за спеціальністю «Металургія чорних металів». У цьому році змагатися разом з нашою командою приїхали студенти з провідних металургійних ВНЗ України (ПДТУ, м. Маріуполь; ДДТУ, м. Дніпродзержинськ та НТУУ “КПІ”, м. Київ).

Рішенням ректорату базовою кафедрою для проведення олімпіади була обрана кафедра металургії сталі. Але до підготовки та проведення олімпіади були залученні не тільки співробітники кафедри металургії сталі, а й представники суміжних кафедр металургії чавуну та електрометалургії сталі і феросплавів. Окремо необхідно відзначити активну участь в організації та проведенні олімпіади членів оргкомітету завідувача кафедри металургії сталі професора Б.М. Бойченка, академіка НАНУ М.І. Гасика, завідувача кафедри металургії чавуну проф. А.К. Тараканова, завідуючу лабораторією Л.Г. Агаян.

Після перевірки відповідей учасників олімпіади одноголосним рішенням журі переможцем другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з металургії чорних металів було визнано представника ПДТУ Артема Богуцького. Друге та третє місця посіли представники команди нашого ВНЗ студент гр. МЕ01-10 Артем Сова та студент гр. МЕ02-10 Олександр Лантух.

У неофіційному командному змаганні найкращою виявилась команда нашого ВНЗ.

Усі переможці були нагороджені дипломами відповідних ступенів та цінними подарунками, інші  учасники отримали заохочувальні дипломи.