Міжнародна конференція

"Сучасна металургія - проблеми, завдання, рішення. Наука і виробництво"

28-29 квітня 2015 р.

НМетАУ, м. Дніпропетровськ (подробиці)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в Міжнародній конференції "Сучасна металургія - проблеми, завдання, рішення. Наука і виробництво", яка включена до "Плану проведення науково-методичних конференцій і семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2015 рік".

Тематика (секції) конференції

1. Інноваційні технології в металургії, сучасні розробки та їх практична реалізація. Шляхи модернізації металургійного виробництва. Підвищення якості металургійної сировини та готової продукції.

2. Ресурсо- та енергозбереження в металургії. Сировинна база металургії. Екологічні аспекти металургійних технологій та діяльності підприємств.

3. Проблеми підготовки кваліфікованого персоналу для підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Вища школа і економіка. Проблеми інтеграції та соціального партнерства в контексті «освіта-наука-виробництво».

Формат проведення конференції

Формат конференції - заочний, з оплатою за публікацію/ії/ та подальше отримання збірника/ів/ автором/ами/. Вихід збірника з друку запланований на кінець квітня. Збірнику буде присвоєний міжнародний індекс ISBN (з включенням до відповідних каталогів). Для аспірантів та співробітників НМетАУ передбачена суттєва знижка.

Вимоги до оформлення доповідей і додаткова інформація

Переглянути або завантажити детальну інформацію про конференцію можна тут

Або надішліть запит на електронну адресу yr_st@rambler.ru (секретар - Ступак Юрій Олександрович).

ОРГКОМІТЕТ

Нікопольський факультет (м. Нікополь)