Вибори студентства факультетів до колегіальних органів академії

В процесах реформування вітчизняної вищої освіти суттєву роль мають відігравати здобувачі освіти: ті, хто найбільш зацікавлений у підвищенні її якості. Положення нового Закону України «Про вищу освіту» всіляко сприяють зростанню студентського впливу на освітню, наукову, фінансову та інші види діяльності навчальних закладів.

Минулого тижня на факультетах НМетАУ студентська спільнота обирала своїх представників до колегіальних органів управління та самоврядування академії. Згідно з вимогами нового Закону обрання здійснювалось шляхом таємного голосування. Відтепер у вчених радах 8-ми факультетів академії  інтереси осіб, що навчаються, будуть відстоювати 28 представників студентства, що становить понад 12% від загального складу вчених рад. До 15% (це 56 осіб) зросло представництво студентів на конференціях трудових колективів факультетів. Найближчим часом відбудеться загальноакадемічна студентська конференція, яка висуне делегатів на конференцію трудового колективу НМетАУ та обере 8 представників студентської громади до вченої ради академії.