6 червня 2014 року була підписана Угода про соціальне партнерство між Приватним акціонерним товариством ?СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН? та НМетАУ

У рамках реалізації довгострокових проектів і програм Угоди передбачена виплата спеціальних стипендій імені Сергія Васильовича Атанасова студентам кафедри термічної обробки металів (кафедра ТОМ) факультету матеріалознавства та обробки металів НМетАУ.

Призначення іменних стипендій проводиться два рази в навчальному році, за результатами здачі студентами зимової та літньої екзаменаційних сесій, з урахуванням досягнутих успіхів у навчально-дослідній роботі, участі в громадському житті вищого навчального закладу та волонтерському русі ПАТ «СЕНТРАВІС  ПРОДАКШН  ЮКРЕЙН».

Стипендія виплачується студентам, які навчаються як за контрактною формою навчання, так і за державним замовленням (додатково до основної державної стипендії).

Благодійний фонд «Сентравіс» укладає зі студентами-стипендіатами соціальний контракт.

АТАНАСОВ Сергій Васильович (1961-2013)

У 2014 році стипендія ім. С.В.Атанасова становить 2000 грн.

Надалі планується підвищення розміру стипендії.