Стародубовські читання - 2014

17 і 18 квітня 2014 року у м. Дніпропетровську (ПДАБА, вул.Чернишевського, 24а) пройде міжнародна конференція, присвячена 110 річниці з дня народження видатного вченого і педагога, академіка К.Ф. Стародубова - «Стародубовські читання - 2014». « Стародубовські читання» проводяться щорічно у квітні, починаючи з 1991 року.

Організатори конференції: Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки України, Академія будівництва України, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Інститут чорної металургії НАН України, Національна металургійна академія України, Асоціація металознавців і термістів України.

Основні напрямки конференції. Матеріалознавство: Фазові і структурні перетворення в матеріалах. Термомеханичні зміцнення сталей та їх властивості. Перспективні технології термічного і термомеханічного зміцнення матеріалів.

Кирило Федорович Стародубов - академік НАН України, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат премії Ради Міністрів СРСР.

Програма конференції.

Додаткова інформація.