UA    RU    EN   
Национальная Металлургическая академия Украины

Празднование Дня Европы - Криворожский металлургический институт

119 мая в Украине отмечают День Европы. После обретения независимости Украина приняла стратегический курс на евроинтеграцию и выразила намерения как можно быстрее присоединиться к Европейскому сообществу. Именно поэтому на государственном и региональном уровне установлен День Европы, который отмечается с 2003 года что третью субботу мая. НЕ исключением стал м. Кривой Рог.2

Студенты и преподаватели Криворожского металлургического института присоединились к празднованию этого мероприятия который проходил в Терновском районе города. Каждое учебное заведение продемонстрировал частичку европейской культуры. Больше всего студентов КМИ поразили байк и огненное шоу, выступление лидеров криворожских групп Pickup, кулинарный конкурс «Паста-пицца», граффити-зоны и др. Молодежь имела возможность принять участие в розыгрыше путевок в Европу и Карпат (Трускавец и Ворохта).

День Европы

118.05.2018 в г. Кривом Роге состоялся Всеукраинский форум - фестиваль «Молодежь как фактор формирования положительного имиджа города». Криворожский металлургический институт на молодежном форуме в сессионном зале исполкома Криворожского городского совета представляли председатель студенческого совета Сусло Елизавета и члены студенческого совета Куприянов Артем и Яготин Артем.

В этот день в парке «Героев» Металлургического района состоялась презентация Криворожского металлургического института Национальной металлургической академии Украины как ведущего учебного заведения города «Молодежь - металлургия будущее», мэр Кривого Рога Вилкул Ю.Г. отметил добросовестную работу студенческого и преподавательского коллективов их активную гражданскую позицию, участие в жизни общины города и отметил необходимость подготовки специалистов металлургического профиля.

 

Возложение цветов

22У рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом Другій світовій війні студенти, викладачі та керівництво Криворізького металургійного інституту взяли участь у покладанні квітів до братської могили воїнів у сквері 60-річчя Перемоги.

«Вже традиційно у ці святкові травневі дні ми студентським та викладацьким колективами приходимо до священного місця кожного Криворіжця – Братської могили загиблим воїнам (їх там 93 й вони загинули в боях за визволення міста Кривого Рогу у лютому 1944 року) покладаємо квіти й вклоняємося їхньому героїчному подвигу. Це наша шана і пам’ять воїнам, які полягли в боях, захищаючи Батьківщину від ворогів, символ самопожертви та готовності віддати усі свої сили і вміння за свободу народу», наголосила заступник директора з виховної роботи Волікова М.М.

 

Студенческая весна 2018 News icon

Щороку «Студентська весна» об'єднує все більше і більше талановитих хлопців і дівчат з усіх навчальних закладів, а саме студентів металургійного та коксохімічного коледжів. Традиційно відкрили святковий концерт студенти Криворізького металургійного інституту НМетАУ з танцювальною композицією «Навколо тебе весь світ кружляє». З привітальним словом до всіх присутніх звернувся директор КМІ НМетАУ, професор В.Й. Засельський який наголосив, що це свято – гарний приклад того, що студенти нашого інституту дуже талановиті і творчі. Кращих студентів, які приймали участь в наукових проектах було нагороджено грошовими преміями та почесними грамотами. Загалом на гала-концерті свої таланти представили не тільки студенти, а й викладачі, які налаштували присутніх на оптимістичний весняний настрій.

ФОТОЗВІТ

День добрых дел News icon

22 квітня студенти та викладачі Криворізького металургійного інституту прийняли участь у міському заході «День добрих справ», який відбувся на Арт-майдані Центрально-міського району. Відповідна акція проводиться по всьому світові з 2007 року, адже «День добрих справ» призначений для тих, кому саме необхідна допомога. Організаторами  заходу є  БФ «Хесед Хана», KVC, Ор Авнер.

Студентство КМІ з радістю долучилося до цієї благородної акції, адже необхідні кошти пішли на допомогу дітям, які страждають складними недугами. Керівництво КМІ глибоко переконане, що робити Добро зовсім нескладно, а результат у добрих вчинків колосальний.

ФОТОЗВІТ

Акція "Чисте довкілля" News icon

Акція «Чисте довкілля»

5 квітня напередодні одного із найсвітліших християнських свят – Великодня, у чистий четвер в Криворізькому металургійному інституті проведено акцію  «Чисте довкілля». Студенти КМІ працювали активно,  злагоджено  з піднятим настроєм, адже усім приємно бачити навколо себе начисто прибрану територію, а особливо тоді, коли оживає природа.  Можна з упевненістю сказати, що подібні акції не тільки об’єднують студентство, а й сприяють дбайливому ставленню до  навколишнього середовища, формують екологічну культуру молоді.   ФОТОЗВІТ

Национально-патриотическое воспитание News icon

21.03.04  керівництво та студентський актив КМІ взяли участь у робочому засіданні Металургійного виконкому з питання: «Про  національно-патріотичне виховання дітей та молоді у районі». В рамках звіту з національно-патріотичного виховання у ВНЗ студенти та викладачі КМІ оформили куточок пам’яті Героїв Небесної Сотні та презентувати його (з переглядом фільму, коментар здійснювала доцент, к.п.н. Волікова М.М.). Матеріали на виставку від навчального закладу (буклети, стенди, пошукові та дослідницькі роботи, розробки проведення заходів, фото матеріали, досягнення) радо надали бібліотека КМІ та кафедра ФСГД.

ФОТОЗВІТ

С праздником!

ШАНОВНІ, МИЛІ, ЧАРІВНІ!

1

З початком весни!

Зі святом цим світлим,

Повним щедрот,

Чарівним таким!

Нехай буде кожен

Ваш день заповітним,

І кожен Ваш рік

Завжди буде значним!

 

Адміністрація КМІ

Поздравляем!

Картинки по запросу вітаємо з ювілеємПОЗДРАВЛЯЕМ

Учителя Александра Давидовича

с юбилеем!

 

 

Коллектив Криворожского металлургического института НМетАУ

Покладання квітів News icon

22.02.18 року студентство, викладачі та керівництво Криворізького металургійного інституту прийняли участь в урочистій церемонії покладання квітів до братської могили на честь загиблих воїнів з нагоди 74-річниці визволення міста Кривого Рогу від фашистських загарбників. В сквері 60-річчя Перемоги (вул. Вадима Гурова, кінотеатр «Космос») усі присутні ушанували пам'ять полеглих бійців ВВВ хвилиною мовчання та поклали квіти до монумента Перемоги. Довгі роки ця традиція в нашому місті – є символом шани до героїчного минулого народу.

ФОТО З УРОЧИСТОСТЕЙ

Свято для ветеранів-визволителів News icon

23 лютого 2018 року студенти Криворізького металургійного інституту прийняли участь у районному святі для ветеранів «Три покоління спогадів» з нагоди  74-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників. Студенти КМІ мали можливість не тільки споглядати концерт, який відбувся у «Криворізькій міській музичній школі №4», а й особисто познайомитися з визволителем м. Кривого Рога ПОТАПЕНКОМ ІВАНОМ ДМИТРОВИЧЕМ. У відповідь на знак вдячності усі присутні ветерани потиснули руки студентам КМІ й побажали їм щастя, добра та мирного неба.

ФОТОЗВІТ

День освобождения Кривого Рога News icon

22 лютого назавжди залишиться для Кривого Рогу святковим днем – днем визволення від гітлерівської окупації. Йому передували важкі криваві бої. Перші спроби звільнити Кривий Ріг були здійснені в жовтні 1943, але тоді танковий рейд червоноармійців було відбито фашистами. Тим не менше, вдалося захопити великий плацдарм на правому березі Дніпра. А вже в січні - лютому 1944 року в ході Криворізько-Нікопольської операції Третій Український фронт остаточно вибив загарбників з міста. Сувора честь визволення селища Залізничне на початковому етапі рішучого штурму Кривого Рогу належить бійцям 6-го гвардійського стрілкового корпусу генерала Котова. Прапори трьох його дивізій викарбовано на стелі братської могили у селищі, а на надгробних плитах пам’ятника – 178 імен солдат, які загинули у бою. 21 лютого 1944 року визволено станцію Довгинцево. Бій за Соцмісто тривав близько п’яти годин. Протягом 22-23 лютого 1944 року Кривий Ріг було повністю очищено від німецько-фашистських загарбників. З кожним роком ця війна все більше віддаляється від нас. Йдуть і її герої. Але ні в якому випадку не можна забувати їх, не можна забувати другу світову війну, щоб не повторити в майбутньому її помилок. Здається, вона буде завжди нагадувати про себе заржавілими мінами і снарядами, які і досі знаходять по всьому місту, палаючими у сутінках Вічними вогнями, застиглими кам’яними очима пам’ятників безіменних солдат, які пожертвували собою заради мирного неба.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Небесна Сотня News icon

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ : ЧЕТВЕРТІ РОКОВИНИ

21.02.18 в Криворізькому металургійному інституті вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь студенти, викладачі та керівництво КМІ. До присутніх заходу звернулась заступник директора з виховної роботи Волікова М.М., яка наголосила: «Всі ми повинні пам’ятати, що саме сила духу, характеру, незламність є ідентичністю нашої нації. В ці дні вся Україна вшановує Героїв Небесної Сотні, дякуючи їх за самовідданість, за прагнення жити в сильній новій державі, яку ми повинні будувати. Герої не вмирають..» В честь загиблих Героїв студенти КМІ запалили свічки та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Під час проведення заходу всі бажаючі також мали можливість переглянути фільм «Небесна сотня в вирій полетіла…» та ознайомитися із книжковою виставкою, приуроченою до четвертої річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні, яку упорядкували бібліотекарі вишу. ВІДЕООГЛЯД УРОКУ ПАМ'ЯТІ

Дай, Боже, Україні миру і всім нам спокою у душі. Вічна пам’ять та слава Героям Небесної сотні!

ФОТОЗВІТ

Масниця News icon

   Українське свято Масниця (Колодій) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2018 році Колодій триває з 12 по 18 лютого. Менш поширеними назвами свята є Сиропуст, Пущення або ж «Бабський тиждень». За українською традицією Масляна - це гуляння перед найсуворішим постом. На районному святі, яке відбулося 17 лютого у сквері Героїв, прийняли участь педагогічний та студентський колектив Криворізького металургійного інституту. В цей день як викладачі, так і студенти, відчули атмосферу свята Масляної, куштували млинці, вареники, бажали один одному здоров’я та скорого приходу весни й гарного настрою. 

ФОТОЗВІТ 

Покладання квітів News icon

З нагоди вшанування участиків бойових дій на території інших держав 15 лютого 2018 року керівництво та студентська рада КМІ взяли участь у районному покладанні квітів до пам'ятника воїнам-афганцям. В цьому році відзначається 29-та річниця виведення військ з Афганістану. ДЕТАЛЬНІШЕ -

1

Конкурс "Я имею право" News icon

19 января 2018 года в Выставочном зале Центрально-Городского района состоялось подведение итогов и награждение победителей городского конкурса социального плаката и инфографики "Я имею право". Студенты Криворожского металлургического института НМетАУ приняли участие в конкурсе и получили награды: Кобец Богдан (группа МО-15-1ск) - Грамоту за самую патриотическую работу, Пеньковский Дмитрий (группа ЭПА-15-1) - Диплом. ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

ФОТООТЧЕТ Репортаж ТРК "РУДАНА"

Батл ди-джеев News icon

08 січня 2018 року студенти Криворізького металургійного інституту взяли участь у міських заходах «Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові». В рамках святкової програми відбувся батл  ді-джеїв серед вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівня акредитації, від КМІ ведучим дискотеки та ді-джеєм був студент групи МО-15-1ск Сєнькін Олександр, який підготував відбірку музичних треків. Найбільш активні та талановиті студенти отримали від керівництва КМІ новорічні подарунки.

ФОТОЗВІТ

Детские мечты сбываются News icon

«Дитячі мрії збуваються!» Саме під таким гаслом студенти Криворізького металургійного інституту втілили в життя ще одну дитячу мрію, адже дитинство – це найкраща пора в житті кожної людини, сповнене щастям, злагодою та любов’ю.

Напередодні Нового року студентське товариство отримало листа від Курбанова Крила (12 років), який вже по-дорослому турбується про свою маму та молодшого братика Іллюшу. Мрія хлопчика була доволі простою - отримати від Діда Мороза штурмову гвинтівку, а для братика солодощі. Керівництво Криворізького металургійного інституту запросило родину Курбанових до себе в гості, щиро привітало з Новорічними святами та подарувало дітям такі бажані подарунки. Радість дітей була щирою та очікуваною.

ФОТОЗВІТ


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Визитка

Специальности

Сотрудники

Новости

Лицензия

Правовые положения

Библиотека

Приемная комиссия

Расписание