UA    RU    EN   
Национальная Металлургическая академия Украины

Поздравляем с Международным Днем студента!

Студентські роки – одні з найкращих і безтурботних часів. В цей час чудово все, навіть та сама сесія. Криворізький металургійний інститут готує вас до життя, тому що вже в стінах рідного ВУЗу ви починаєте усвідомлювати, що таке самостійність і відповідальність. Я вітаю всіх студентів з їх Днем! Нехай в вашому житті все буде так, як хочете ви!

Заступник директора з виховної роботи Волікова М.М.

1

17 ноября - День студента News icon

Щорічно 17 листопада українці відзначають Міжнародний День студента. Керівництво Криворізького металургійного інституту щиро вітає усе студентське братство з цим чудовим святом й бажає міцного здоров’я, миру і добра, хай легко Вам вчиться, а життя буде наповнене чудовими подіями.

З нагоди Дня студента грамотою виконкому міськради був відзначений СОЛОНЕНКО ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ (гр. МО-17-2ск), грамотою виконкому районної у місті ради була нагороджена САЛАГІНА ІРИНА СЕРГІЇВНА (гр. ХТ-16-1), іменну стипендію ім. Олександра Поля отримала СУСЛО ЄЛІЗАВЕТА СЕРГІЇВНА (гр. МЧМ-16-1 ), іменну стипендію ім. Вадима Гурова отримали БУРЯН АЛІНА АНДРІЇВНА ТА МАКУХА МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА (гр . ХТ-15-1).   ФОТОЗВІТ ЗАХОДУ

2

Оголошення конкурсу

Конкурс

КРИВОРІЗЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОЇ МЕТАЛУРГІЙНОЇ АКАДЕМІЇ УКРАЇНИ

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад доцентів, старших викладачів та асистентів кафедр

Конкурс проводиться з 31 серпня 2018 року по 30 листопада 2018року

1.Перелік вакантних посад, на заміщення яких  оголошується конкурс:

1.1. Доцентів та старших викладачів кафедри інжинірингу з галузевого машинобудування.

1.2. Доцентів та старших викладачів кафедри металургійних технологій.

1.3. Доцентів та старших викладачів кафедри електричної інженерії та автоматизації.

1.4. Доцентів кафедри загальних і соціально-економічних дисциплін.

2. Претенденти на посаду:

2.1. Доцентів кафедри повинні мати науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри.

2.2. Старших викладачів кафедри повинні мати кваліфікацію відповідно до профілю кафедри.

3. Претендентам на участь у конкурсі необхідно до 01 жовтня 2018 року подати документи до відділу кадрів інституту.

4. Повний перелік документів, вимоги до претендентів та інша інформація щодо проведення конкурсу на офіційному веб-сайті інституту https://nmetau.edu.ua/ua/mfac/i1019

5. Адреса Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України: 50006, вул. Степана Тільги, 5, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна  

Тел.:  +38056-409-67-57 (відділ кадрів)

Повний перелік документів, які для участі в конкурсі претендент подає до відділу кадрів інституту:

 

1. Заява про участь у конкурсі (написану власноруч).

2. Документи, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років (дипломи, сертифікати, свідоцтва, інші передбачені законодавством України документи).

3. Звіт про роботу за період дії попереднього контракту та список опублікованих наукових праць, підписаний кандидатом та завідувачем кафедри.

4. Витяг протоколу засідання кафедри про рекомендацію претендента щодо участі у конкурсі на заміщення вакантної посади.

5. Довідка про проходження флюорографічного огляду (видана не пізніше 12 місяців на дату подання документів для участі у конкурсному відборі).

6. Довідка про психологічний огляд.

7. Згода на обробку персональних даних.

День молоді News icon

Щорічно в останню неділю червня вся українська молодь відзначає національне свято – День молоді, яке встановлено в 1994 році Указом президента України №323/94 за ініціативи молодіжних об’єднань і організацій.

Студентство Криворізького металургійного інституту долучилося до святкової програми «Молоді палаючі серця»,  яка відбувалась в парку ім. Б. Хмельницького. Від КМІ номери художньої самодіяльності представляв студент групи МЧМ-14-2 Щука Олександр, який виконав дві авторські пісні «Живи, насолоджуйся, люби», «Мрії молоді».

Керівництво КМІ вітає молодь Криворіжжя й бажає бути завжди на хвилі юних мрій і яскравих надій. Нехай життя таїть удачу і радість в кожному дні, нехай відкриваються все нові дороги до щастя і успіху, нехай перспективним і світлим буде майбутнє.

ФОТОЗВІТ

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні News icon

22 червня Україна вшановує світлу пам’ять жертв Другої світової війни. Студенти та викладачі Криворізького металургійного інституту взяли участь у покладанні квітів до братської могили воїнів у сквері 60-річчя Перемоги. Неодноразово приймаючи участь у заходах з національно-патріотичного виховання молодь КМІ знає, що саме в цей день почалася найкривавіша війна, яка забрала життя мільйонів людей. На знак поваги пам'яті жертв війни усі присутні поклали квіти до оновленого меморіалу Вічної Слави й вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання.

ФОТОЗВІТ

Вшанування воїнів АТО News icon

14.06.18. в Україні є жалобним днем за військовослужбовцями, які загинули внаслідок збиття літака Іл-76 поблизу Луганського аеропорту. Того рокового дня загинули 40 армійців із 25-ї повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу.Викладачі та студенти Криворізького металургійного інституту долучилися до поминальних  заходів. Пам'ять патріотів студенти вшанували хвилиною мовчання. Кожен присутній подякував їм за те, що вони зробили для України.

ФОТОЗВІТ

Конкурс

 КРИВОРОЖСКИЙ МЕТАЛЛУРГИЧЕСКИЙ ИНСТИТУТ

НАЦИОНАЛЬНОЙ МЕТАЛЛУРГИЧЕСКОЙ АКАДЕМИИ УКРАИНЫ

объявляет конкурс на замещение вакантных должностей доцентов, старших преподавателей кафедр

Конкурс проводится с 04 сентября 2018 по 30 ноября 2018 года

 

Празднование Дня Европы - Криворожский металлургический институт

119 мая в Украине отмечают День Европы. После обретения независимости Украина приняла стратегический курс на евроинтеграцию и выразила намерения как можно быстрее присоединиться к Европейскому сообществу. Именно поэтому на государственном и региональном уровне установлен День Европы, который отмечается с 2003 года что третью субботу мая. НЕ исключением стал м. Кривой Рог.2

Студенты и преподаватели Криворожского металлургического института присоединились к празднованию этого мероприятия который проходил в Терновском районе города. Каждое учебное заведение продемонстрировал частичку европейской культуры. Больше всего студентов КМИ поразили байк и огненное шоу, выступление лидеров криворожских групп Pickup, кулинарный конкурс «Паста-пицца», граффити-зоны и др. Молодежь имела возможность принять участие в розыгрыше путевок в Европу и Карпат (Трускавец и Ворохта).

День Европы

118.05.2018 в г. Кривом Роге состоялся Всеукраинский форум - фестиваль «Молодежь как фактор формирования положительного имиджа города». Криворожский металлургический институт на молодежном форуме в сессионном зале исполкома Криворожского городского совета представляли председатель студенческого совета Сусло Елизавета и члены студенческого совета Куприянов Артем и Яготин Артем.

В этот день в парке «Героев» Металлургического района состоялась презентация Криворожского металлургического института Национальной металлургической академии Украины как ведущего учебного заведения города «Молодежь - металлургия будущее», мэр Кривого Рога Вилкул Ю.Г. отметил добросовестную работу студенческого и преподавательского коллективов их активную гражданскую позицию, участие в жизни общины города и отметил необходимость подготовки специалистов металлургического профиля.

 

Возложение цветов

22У рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом Другій світовій війні студенти, викладачі та керівництво Криворізького металургійного інституту взяли участь у покладанні квітів до братської могили воїнів у сквері 60-річчя Перемоги.

«Вже традиційно у ці святкові травневі дні ми студентським та викладацьким колективами приходимо до священного місця кожного Криворіжця – Братської могили загиблим воїнам (їх там 93 й вони загинули в боях за визволення міста Кривого Рогу у лютому 1944 року) покладаємо квіти й вклоняємося їхньому героїчному подвигу. Це наша шана і пам’ять воїнам, які полягли в боях, захищаючи Батьківщину від ворогів, символ самопожертви та готовності віддати усі свої сили і вміння за свободу народу», наголосила заступник директора з виховної роботи Волікова М.М.

 

Студенческая весна 2018 News icon

Щороку «Студентська весна» об'єднує все більше і більше талановитих хлопців і дівчат з усіх навчальних закладів, а саме студентів металургійного та коксохімічного коледжів. Традиційно відкрили святковий концерт студенти Криворізького металургійного інституту НМетАУ з танцювальною композицією «Навколо тебе весь світ кружляє». З привітальним словом до всіх присутніх звернувся директор КМІ НМетАУ, професор В.Й. Засельський який наголосив, що це свято – гарний приклад того, що студенти нашого інституту дуже талановиті і творчі. Кращих студентів, які приймали участь в наукових проектах було нагороджено грошовими преміями та почесними грамотами. Загалом на гала-концерті свої таланти представили не тільки студенти, а й викладачі, які налаштували присутніх на оптимістичний весняний настрій.   КОНЦЕРТ

ФОТОЗВІТ

День добрых дел News icon

22 квітня студенти та викладачі Криворізького металургійного інституту прийняли участь у міському заході «День добрих справ», який відбувся на Арт-майдані Центрально-міського району. Відповідна акція проводиться по всьому світові з 2007 року, адже «День добрих справ» призначений для тих, кому саме необхідна допомога. Організаторами  заходу є  БФ «Хесед Хана», KVC, Ор Авнер.

Студентство КМІ з радістю долучилося до цієї благородної акції, адже необхідні кошти пішли на допомогу дітям, які страждають складними недугами. Керівництво КМІ глибоко переконане, що робити Добро зовсім нескладно, а результат у добрих вчинків колосальний.

ФОТОЗВІТ

Акція "Чисте довкілля" News icon

Акція «Чисте довкілля»

5 квітня напередодні одного із найсвітліших християнських свят – Великодня, у чистий четвер в Криворізькому металургійному інституті проведено акцію  «Чисте довкілля». Студенти КМІ працювали активно,  злагоджено  з піднятим настроєм, адже усім приємно бачити навколо себе начисто прибрану територію, а особливо тоді, коли оживає природа.  Можна з упевненістю сказати, що подібні акції не тільки об’єднують студентство, а й сприяють дбайливому ставленню до  навколишнього середовища, формують екологічну культуру молоді.   ФОТОЗВІТ

Национально-патриотическое воспитание News icon

21.03.04  керівництво та студентський актив КМІ взяли участь у робочому засіданні Металургійного виконкому з питання: «Про  національно-патріотичне виховання дітей та молоді у районі». В рамках звіту з національно-патріотичного виховання у ВНЗ студенти та викладачі КМІ оформили куточок пам’яті Героїв Небесної Сотні та презентувати його (з переглядом фільму, коментар здійснювала доцент, к.п.н. Волікова М.М.). Матеріали на виставку від навчального закладу (буклети, стенди, пошукові та дослідницькі роботи, розробки проведення заходів, фото матеріали, досягнення) радо надали бібліотека КМІ та кафедра ФСГД.

ФОТОЗВІТ

Поздравляем!

Картинки по запросу вітаємо з ювілеємПОЗДРАВЛЯЕМ

Учителя Александра Давидовича

с юбилеем!

 

 

Коллектив Криворожского металлургического института НМетАУ

Покладання квітів News icon

22.02.18 року студентство, викладачі та керівництво Криворізького металургійного інституту прийняли участь в урочистій церемонії покладання квітів до братської могили на честь загиблих воїнів з нагоди 74-річниці визволення міста Кривого Рогу від фашистських загарбників. В сквері 60-річчя Перемоги (вул. Вадима Гурова, кінотеатр «Космос») усі присутні ушанували пам'ять полеглих бійців ВВВ хвилиною мовчання та поклали квіти до монумента Перемоги. Довгі роки ця традиція в нашому місті – є символом шани до героїчного минулого народу.

ФОТО З УРОЧИСТОСТЕЙ

Свято для ветеранів-визволителів News icon

23 лютого 2018 року студенти Криворізького металургійного інституту прийняли участь у районному святі для ветеранів «Три покоління спогадів» з нагоди  74-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників. Студенти КМІ мали можливість не тільки споглядати концерт, який відбувся у «Криворізькій міській музичній школі №4», а й особисто познайомитися з визволителем м. Кривого Рога ПОТАПЕНКОМ ІВАНОМ ДМИТРОВИЧЕМ. У відповідь на знак вдячності усі присутні ветерани потиснули руки студентам КМІ й побажали їм щастя, добра та мирного неба.

ФОТОЗВІТ

День освобождения Кривого Рога News icon

22 лютого назавжди залишиться для Кривого Рогу святковим днем – днем визволення від гітлерівської окупації. Йому передували важкі криваві бої. Перші спроби звільнити Кривий Ріг були здійснені в жовтні 1943, але тоді танковий рейд червоноармійців було відбито фашистами. Тим не менше, вдалося захопити великий плацдарм на правому березі Дніпра. А вже в січні - лютому 1944 року в ході Криворізько-Нікопольської операції Третій Український фронт остаточно вибив загарбників з міста. Сувора честь визволення селища Залізничне на початковому етапі рішучого штурму Кривого Рогу належить бійцям 6-го гвардійського стрілкового корпусу генерала Котова. Прапори трьох його дивізій викарбовано на стелі братської могили у селищі, а на надгробних плитах пам’ятника – 178 імен солдат, які загинули у бою. 21 лютого 1944 року визволено станцію Довгинцево. Бій за Соцмісто тривав близько п’яти годин. Протягом 22-23 лютого 1944 року Кривий Ріг було повністю очищено від німецько-фашистських загарбників. З кожним роком ця війна все більше віддаляється від нас. Йдуть і її герої. Але ні в якому випадку не можна забувати їх, не можна забувати другу світову війну, щоб не повторити в майбутньому її помилок. Здається, вона буде завжди нагадувати про себе заржавілими мінами і снарядами, які і досі знаходять по всьому місту, палаючими у сутінках Вічними вогнями, застиглими кам’яними очима пам’ятників безіменних солдат, які пожертвували собою заради мирного неба.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Небесна Сотня News icon

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ : ЧЕТВЕРТІ РОКОВИНИ

21.02.18 в Криворізькому металургійному інституті вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь студенти, викладачі та керівництво КМІ. До присутніх заходу звернулась заступник директора з виховної роботи Волікова М.М., яка наголосила: «Всі ми повинні пам’ятати, що саме сила духу, характеру, незламність є ідентичністю нашої нації. В ці дні вся Україна вшановує Героїв Небесної Сотні, дякуючи їх за самовідданість, за прагнення жити в сильній новій державі, яку ми повинні будувати. Герої не вмирають..» В честь загиблих Героїв студенти КМІ запалили свічки та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Під час проведення заходу всі бажаючі також мали можливість переглянути фільм «Небесна сотня в вирій полетіла…» та ознайомитися із книжковою виставкою, приуроченою до четвертої річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні, яку упорядкували бібліотекарі вишу. ВІДЕООГЛЯД УРОКУ ПАМ'ЯТІ

Дай, Боже, Україні миру і всім нам спокою у душі. Вічна пам’ять та слава Героям Небесної сотні!

ФОТОЗВІТ


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2018 nmetau.edu.ua

Визитка

Специальности

Сотрудники

Новости

Лицензия

Правовые положения

Библиотека

Приемная комиссия

Расписание