UA    RU    EN   
Национальная Металлургическая академия Украины

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQySxozmwHJT7TfxXAqMgTJWrzl0T0KfB3Uog683hu5rsADnObC

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQFyzQMAs1MSPDX8G7LnROveeIrLCm787DN5s3eUADJlzkErFmHsw

Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ

з Афганістану у 1989 році.

Сьогодні в Україні відзначається 30-та річниця виведення військ з Афганістану.

За десять років неоголошеної війни на поле бою було відправлено більше 160 тисяч українців — кожен 4-й з 600 тисячної армії. Згідно статистики всього у війні загинуло близько 15 тисяч вояків, з них майже 4 тисячі українці. 72 українських вояка зникли безвісті. Майже 3 тисячі матерів втратили своїх синів, пів тисячі жінок стали вдовами, 711 дітей стали сиротами. Більше 8-ми тисяч українців отримали поранення, з них 6 тисяч залишилися інвалідами. На сьогодні в Україні налічується близько 150 тисяч ветеранів Афганістану.

Крім афганців в цей день вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України. На даний час в Україні налічується 330 тисяч ветеранів радянських війн, включно з Афганістаном, та 37 тисяч військових, що виконували миротворчі місії після 1992 року. В період незалежності в миротворчих операціях за межами України загинуло 49 військових. Всього в цей скорботний день Україна вшановує своїх синів, що воювали та загинули в 16-ти країнах світу.

Керівництво та студенти КМІ в цей день приймають участь у міських заходах по вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та воїнів-інтернаціоналістів.

Бібліотека КМІ до цієї дати підготувала відеоролики: "Війна пройшла по їхніх долях"

та "Афганістан болить в моїй душі: пам'ятники воїнам-інтернаціоналістам у Кривому Розі"

100-річчя Акта злуки News icon

22 січня 2019 року виповнюється 100 років з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

З метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвинутої європейської держави, консолідації історичної пам’яті нації, згуртування громад України та відзначення на загальнодержавному рівні 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки Верховна Рада України постановляє:

- У січні 2019 року урочисто відзначити на державному рівні 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.


Бібліотека КМІ до цієї дати підготувала книжкову виставку "ВОНА - НАШ ВИТВІР, НАША МРІЯ, СОБОРНА, ВІЛЬНА УКРАЇНА"

та тематичну сторінку на сайті інституту "ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ - ДО 100-РІЧЧЯ ПОДІЇ".

Открытие городской елки News icon

Ко Дню Святого Николая, 19 декабря в Кривом Роге в парке Героев в 15:00 состоялось открытие елочного городка – новогодние огни засветились на главной елке города. Студенты КМИ приняли участие в этом увлекательном мероприятии. Для посетителей была подготовлена праздничная программа: мастер-классы от народных ремесленников, новогодняя пряничная феерия, медовый вернисаж, вареник-фест, увлекательное новогоднее представление, парк развлечений и ди-джей сет. Так же зарегистрировали самую большую в Украине инсталляцию Новогодней игрушки. Её высота составила 5 метров 58 сантиметров, а диаметр 6 метров 51 сантиметр. ФОТООТЧЕТ

ВИДЕОСЮЖЕТ "ОТКРЫТИЕ ЕЛКИ" НА ТРК "РУДАНА"

1

Праздник святого Николая News icon

19 грудня у Криворізькому металургійному інституті студентський актив привітав викладачів і студентів з Днем святого Миколая та зробив це дуже весело.

Радісний настрій передавався усім, кого зустрічали і вітали костюмовані казкові герої. Лунали сміх, побажання здоров’я, миру, щастя!

Щедрий Миколайчик усім, хто чемно поводився цілий рік, дарував із великого мішка солодкі подарунки. А чарівні Зимові Красуні складали віншування привітним господарям – директору інституту Засельському Володимиру Йосиповичу,  всім викладачам, співробітникам та студентам.      ФОТОЗВІТ

1

Бдаготворительный аукцион News icon

Благодійність набирає обертів

23.11.18. студенти першого курсу  Криворізького металургійного інституту взяли участь у шостому Благодійному аукціоні на користь дитячого будинку сімейного типу учбово-реабілітаційного центру «Перлина» та проекту «Будинок Милосердя». Варто наголосити, що студенти КМІ не залишаються байдужими до чужої біди й скрути, особливо якщо це стосується дітей. Упродовж багатьох років студенти та викладачі долучаюся до різноманітних соціальних та волонтерських проектів.  ФОТОЗВІТ ЗАХОДУ

2

Концерт "Cтуденческая осень - 2018" News icon

ФОТОЗВІТ ПРО КОНЦЕРТ НА НАШІЙ СТОРІНЦІ У Facebook

22 листопада 2018 р у  Криворізькому металургійному інституті пройшов традиційний щорічний конкурс сценічних талантів «Студентська осінь». Проникливі та чутливі пісні, нестримно-жагучі запальні танці, неприховані щирі емоції, неймовірно щедрі овації глядачів: іншими словами концерт, без перебільшень, пройшов на «ура». Усіх присутніх студентів від щирого серця привітав директор КМІ  д.т.н., професор Засельський  В.Й., який побажав примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Так тримати, молодці!

1

Поздравляем с Международным Днем студента!

Студентські роки – одні з найкращих і безтурботних часів. В цей час чудово все, навіть та сама сесія. Криворізький металургійний інститут готує вас до життя, тому що вже в стінах рідного ВУЗу ви починаєте усвідомлювати, що таке самостійність і відповідальність. Я вітаю всіх студентів з їх Днем! Нехай в вашому житті все буде так, як хочете ви!

Заступник директора з виховної роботи Волікова М.М.

1

17 ноября - День студента News icon

Щорічно 17 листопада українці відзначають Міжнародний День студента. Керівництво Криворізького металургійного інституту щиро вітає усе студентське братство з цим чудовим святом й бажає міцного здоров’я, миру і добра, хай легко Вам вчиться, а життя буде наповнене чудовими подіями.

З нагоди Дня студента грамотою виконкому міськради був відзначений СОЛОНЕНКО ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ (гр. МО-17-2ск), грамотою виконкому районної у місті ради була нагороджена САЛАГІНА ІРИНА СЕРГІЇВНА (гр. ХТ-16-1), іменну стипендію ім. Олександра Поля отримала СУСЛО ЄЛІЗАВЕТА СЕРГІЇВНА (гр. МЧМ-16-1 ), іменну стипендію ім. Вадима Гурова отримали БУРЯН АЛІНА АНДРІЇВНА ТА МАКУХА МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА (гр . ХТ-15-1).   ФОТОЗВІТ ЗАХОДУ

2

Оголошення конкурсу

Конкурс

КРИВОРІЗЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОЇ МЕТАЛУРГІЙНОЇ АКАДЕМІЇ УКРАЇНИ

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад доцентів, старших викладачів та асистентів кафедр

Конкурс проводиться з 31 серпня 2018 року по 30 листопада 2018року

1.Перелік вакантних посад, на заміщення яких  оголошується конкурс:

1.1. Доцентів та старших викладачів кафедри інжинірингу з галузевого машинобудування.

1.2. Доцентів та старших викладачів кафедри металургійних технологій.

1.3. Доцентів та старших викладачів кафедри електричної інженерії та автоматизації.

1.4. Доцентів кафедри загальних і соціально-економічних дисциплін.

2. Претенденти на посаду:

2.1. Доцентів кафедри повинні мати науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри.

2.2. Старших викладачів кафедри повинні мати кваліфікацію відповідно до профілю кафедри.

3. Претендентам на участь у конкурсі необхідно до 01 жовтня 2018 року подати документи до відділу кадрів інституту.

4. Повний перелік документів, вимоги до претендентів та інша інформація щодо проведення конкурсу на офіційному веб-сайті інституту https://nmetau.edu.ua/ua/mfac/i1019

5. Адреса Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України: 50006, вул. Степана Тільги, 5, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна  

Тел.:  +38056-409-67-57 (відділ кадрів)

Повний перелік документів, які для участі в конкурсі претендент подає до відділу кадрів інституту:

 

1. Заява про участь у конкурсі (написану власноруч).

2. Документи, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років (дипломи, сертифікати, свідоцтва, інші передбачені законодавством України документи).

3. Звіт про роботу за період дії попереднього контракту та список опублікованих наукових праць, підписаний кандидатом та завідувачем кафедри.

4. Витяг протоколу засідання кафедри про рекомендацію претендента щодо участі у конкурсі на заміщення вакантної посади.

5. Довідка про проходження флюорографічного огляду (видана не пізніше 12 місяців на дату подання документів для участі у конкурсному відборі).

6. Довідка про психологічний огляд.

7. Згода на обробку персональних даних.

День молоді News icon

Щорічно в останню неділю червня вся українська молодь відзначає національне свято – День молоді, яке встановлено в 1994 році Указом президента України №323/94 за ініціативи молодіжних об’єднань і організацій.

Студентство Криворізького металургійного інституту долучилося до святкової програми «Молоді палаючі серця»,  яка відбувалась в парку ім. Б. Хмельницького. Від КМІ номери художньої самодіяльності представляв студент групи МЧМ-14-2 Щука Олександр, який виконав дві авторські пісні «Живи, насолоджуйся, люби», «Мрії молоді».

Керівництво КМІ вітає молодь Криворіжжя й бажає бути завжди на хвилі юних мрій і яскравих надій. Нехай життя таїть удачу і радість в кожному дні, нехай відкриваються все нові дороги до щастя і успіху, нехай перспективним і світлим буде майбутнє.

ФОТОЗВІТ

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні News icon

22 червня Україна вшановує світлу пам’ять жертв Другої світової війни. Студенти та викладачі Криворізького металургійного інституту взяли участь у покладанні квітів до братської могили воїнів у сквері 60-річчя Перемоги. Неодноразово приймаючи участь у заходах з національно-патріотичного виховання молодь КМІ знає, що саме в цей день почалася найкривавіша війна, яка забрала життя мільйонів людей. На знак поваги пам'яті жертв війни усі присутні поклали квіти до оновленого меморіалу Вічної Слави й вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання.

ФОТОЗВІТ

Вшанування воїнів АТО News icon

14.06.18. в Україні є жалобним днем за військовослужбовцями, які загинули внаслідок збиття літака Іл-76 поблизу Луганського аеропорту. Того рокового дня загинули 40 армійців із 25-ї повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу.Викладачі та студенти Криворізького металургійного інституту долучилися до поминальних  заходів. Пам'ять патріотів студенти вшанували хвилиною мовчання. Кожен присутній подякував їм за те, що вони зробили для України.

ФОТОЗВІТ

Конкурс

 КРИВОРОЖСКИЙ МЕТАЛЛУРГИЧЕСКИЙ ИНСТИТУТ

НАЦИОНАЛЬНОЙ МЕТАЛЛУРГИЧЕСКОЙ АКАДЕМИИ УКРАИНЫ

объявляет конкурс на замещение вакантных должностей доцентов, старших преподавателей кафедр

Конкурс проводится с 04 сентября 2018 по 30 ноября 2018 года

 

Празднование Дня Европы - Криворожский металлургический институт

119 мая в Украине отмечают День Европы. После обретения независимости Украина приняла стратегический курс на евроинтеграцию и выразила намерения как можно быстрее присоединиться к Европейскому сообществу. Именно поэтому на государственном и региональном уровне установлен День Европы, который отмечается с 2003 года что третью субботу мая. НЕ исключением стал м. Кривой Рог.2

Студенты и преподаватели Криворожского металлургического института присоединились к празднованию этого мероприятия который проходил в Терновском районе города. Каждое учебное заведение продемонстрировал частичку европейской культуры. Больше всего студентов КМИ поразили байк и огненное шоу, выступление лидеров криворожских групп Pickup, кулинарный конкурс «Паста-пицца», граффити-зоны и др. Молодежь имела возможность принять участие в розыгрыше путевок в Европу и Карпат (Трускавец и Ворохта).

День Европы

118.05.2018 в г. Кривом Роге состоялся Всеукраинский форум - фестиваль «Молодежь как фактор формирования положительного имиджа города». Криворожский металлургический институт на молодежном форуме в сессионном зале исполкома Криворожского городского совета представляли председатель студенческого совета Сусло Елизавета и члены студенческого совета Куприянов Артем и Яготин Артем.

В этот день в парке «Героев» Металлургического района состоялась презентация Криворожского металлургического института Национальной металлургической академии Украины как ведущего учебного заведения города «Молодежь - металлургия будущее», мэр Кривого Рога Вилкул Ю.Г. отметил добросовестную работу студенческого и преподавательского коллективов их активную гражданскую позицию, участие в жизни общины города и отметил необходимость подготовки специалистов металлургического профиля.

 

Возложение цветов

22У рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом Другій світовій війні студенти, викладачі та керівництво Криворізького металургійного інституту взяли участь у покладанні квітів до братської могили воїнів у сквері 60-річчя Перемоги.

«Вже традиційно у ці святкові травневі дні ми студентським та викладацьким колективами приходимо до священного місця кожного Криворіжця – Братської могили загиблим воїнам (їх там 93 й вони загинули в боях за визволення міста Кривого Рогу у лютому 1944 року) покладаємо квіти й вклоняємося їхньому героїчному подвигу. Це наша шана і пам’ять воїнам, які полягли в боях, захищаючи Батьківщину від ворогів, символ самопожертви та готовності віддати усі свої сили і вміння за свободу народу», наголосила заступник директора з виховної роботи Волікова М.М.

 

Студенческая весна 2018 News icon

Щороку «Студентська весна» об'єднує все більше і більше талановитих хлопців і дівчат з усіх навчальних закладів, а саме студентів металургійного та коксохімічного коледжів. Традиційно відкрили святковий концерт студенти Криворізького металургійного інституту НМетАУ з танцювальною композицією «Навколо тебе весь світ кружляє». З привітальним словом до всіх присутніх звернувся директор КМІ НМетАУ, професор В.Й. Засельський який наголосив, що це свято – гарний приклад того, що студенти нашого інституту дуже талановиті і творчі. Кращих студентів, які приймали участь в наукових проектах було нагороджено грошовими преміями та почесними грамотами. Загалом на гала-концерті свої таланти представили не тільки студенти, а й викладачі, які налаштували присутніх на оптимістичний весняний настрій.   КОНЦЕРТ

ФОТОЗВІТ

День добрых дел News icon

22 квітня студенти та викладачі Криворізького металургійного інституту прийняли участь у міському заході «День добрих справ», який відбувся на Арт-майдані Центрально-міського району. Відповідна акція проводиться по всьому світові з 2007 року, адже «День добрих справ» призначений для тих, кому саме необхідна допомога. Організаторами  заходу є  БФ «Хесед Хана», KVC, Ор Авнер.

Студентство КМІ з радістю долучилося до цієї благородної акції, адже необхідні кошти пішли на допомогу дітям, які страждають складними недугами. Керівництво КМІ глибоко переконане, що робити Добро зовсім нескладно, а результат у добрих вчинків колосальний.

ФОТОЗВІТ


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2018 nmetau.edu.ua

Визитка

Специальности

Сотрудники

Новости

Лицензия

Результаты экспертной комиссии МОН Украины

Правовые положения

Библиотека

Приемная комиссия

Расписание