UA    RU    EN   
Национальная Металлургическая академия Украины

Состав совета

                                                                                                               Секции совета:

    1. Секция новейших технологий и прогнозирования обучения
    2. Секция педагогического мастерства
    3. Секция мониторинга качества образовательной деятельности
    4. Секция информационных ресурсов обучения
    5. Секция развития международного сотрудничества
    6. Секция сотрудничества с работодателями
    7. Секция качества образовательных программ
    8. Секция итоговой аттестации выпускников
    9. Секция студенческой науки
   10. Секция патриотического воспитания и студенческой жизни
   11. Секция работы с абитуриентами

 №

Фамилия, имя, отчество

Обязанности

Должность

 1

Величко Александр Григорьевич

член совета

Ректор

 2

Иващенко Валерий Петрович

председатель совета

Первый проректор

 3

Пройдак Юрий Сергеевич

председатель секции 9

Проректор по научной работе

 4

Шатоха Владимир Иванович

председатель секции 5

Проректор по научно-педагогической работе

 5

Ребрин Василий Васильевич

член совета

Проректор по административно-хозяйственной работе

 6

Должанський Анатолій Михайлович

председатель секции 8, предс. УМК

Заведующий кафедрой качество, стандартизация и сертификация

 7

Лучанинова Ольга Петровна

председатель секции 10

Доцент кафедры инженерной педагогики

 8

Михалев Александр Иллич

председатель секции 4, предс. УМК

Заведующий кафедрой информационных технологий и систем

9

Потап Олег Ефимович

председатель секции 1

Ученый секретарь Ученого совета

 10

Селиверстов Вадим Юрьевич

председатель секции 7

Декан электрометаллургического факультета

 11

Сорокин Евгений Леонидович

председатель секции 11

Доцент кафедры металлургического топлива и огнеупоров

 12

Чухлеб Виталий Леонидович

председатель секции 3

Доцент кафедры обработки металлов давлением

 13

Швачич Геннадий Григорьевич

председатель секции 2

Заведующий кафедрой прикладной математики и ВТ

 14

Акимова Татьяна Валерьевна

член секции 8

Доцент кафедры учета и аудита

 15

Андрианова Карина  Андреевна

член секции 8

Студентка групы МЕ-03-14

16

Ашкелянец Антон Владимирович

член секции 11

Доцент кафедры обработки металлов давлением

 17

Балакин Валерий Федорович

член совета

Заведующий кафедрой технологического проектирования

 18

Бандорина Лилия Николаевна

голова НМК

Заведующая кафедрой экономической информатики

 19

Безуб Владимир Николаевич

член секции 4

Старший преподаватель кафедры ИТС

 20

Белодеденко Сергей Валентинович

председатель УМК

Заведующий кафедрой машин и агрегатов МО

 21

Бобух Александр Сергеевич

член секции 6

Руководитель центра поддержки карьеры и трудоустройства

 22

Бойко Максим Николаевич

член секции 11

Доцент кафедры металлургии чугуна

 23

Бойченко Борис Михайлович

член секции 9

Заведующий кафедрой металлургии стали

 24

Бондаренко Оксана Анатольевна

член секции 3

Ассистент кафедры качества, стандартизации и сертификации

 25

Бояркин Вячеслав Владимирович

член секции 5

Директор центра по работе с иностранными студентами

 26

Британ Владимир Терентьевич

член секции 10

Заведующий кафедрой истории и украиноведения

 27

Бровкин Владимир Леонидович

член секции 1

Доцент кафедри екології, теплотехніки та охорони праці

 28

Власова Татьяна Евгеньевна

член секции 9

Вчений секретар НДЧ

 29

Водин Игорь Иосифович

член секции 8

Завідувач кафедри теорії, технології та автоматизації

 30

Ворощук Алина Владимировна

член секции 4

Студентка групи МН-03-14

 31

Гамова  Анастасия  Викторовна

член секции 2

Студентка групи МЛ-01-14-1

 32

Гасик Михай Иванович

член совета

Завідувач кафедри електрометалургії

 33

Гришин Владимир Сергеевич

председатель УМК

Завідувач кафедри технології машинобудування

 34

Гришина Ольга Николаевна

член секции 6, член секции 11

Директор регіонального центру освіти інвалідів НМетАУ

 35

Губинский Михаил Владимирович

председатель УМК

Завідувач кафедри ПТЕ

 36

Дейнеко Леонид Николаевич

член секции 1

Завідувач кафедри термічної обробки металів

 37

Дейнеко Леонид Николаевич

член совета

Завідувач кафедри термічної обробки

 38

Дмитриева Ирина Сергеевна

член секции 7

Доцент кафедри ІТС

 39

Добров Игорь Вячеславович

член секции 2

Завідувач кафедри прикладної механіки

 40

Довбня Светлана Борисовна

председатель УМК

Завідувач кафедри економіки промисловості

 41

Егоров Александр Петрович

председатель УМК, член секции 4

Завідувач кафедри АВП

 42

Ермократьев Виктор Алексеевич

член секции 7

Декан механіко-машинобудівного факультету

 43

Еремин Александр Олегович

председатель УМК, член секции 3

Завідувач кафедри екології, теплотехніки та охорони праці

 44

Жаданос Александр Владимирович

член секции 6

Доцент кафедри електрометалургії

 45

Зеликман Владислав Давидович

председатель УМК, член секции 3

Завідувач кафедри обліку і аудиту

 46

Земскова Елена Евгеньевна

член секции 10

Завідувач музеєм

 47

Иванова Людмила Харитоновна

член секции 8

Професор кафедри ливарного виробництва

 48

Игнашкина Татьяна Борисовна

член секции 7

Доцент  кафедри економіки промисловості

 49

Исаева Людмила Евгеньевна

член секции 10

Доцент кафедри теорії металургійних процесів і загальної хімії

 50

Кадильникова Татьяна Михайловна

член секции 2

Завідувач кафедри управління проектами

 51

Камкина Людмила Владимировна

член секции 7, член секции 9

Декан  металургійного факультету

 52

Карпова Татьяна Петровна

член секции 3

Старший викладач кафедри термічної обробки металів тиском

 53

Кирия Геннадий Шалвович

член секции 10

Доцент кафедри ливарного виробництва

 54

Климашевский Леонид Михайлович

член секции 2

Декан гуманітарного факультету

 55

Кобцева Ольга Юрьевна

член секции 11

Студентка  групи ЕО-01-12м

 56

Ковальчук Константин Федорович

член совета

Декан факультету економіки і менеджменту

57

Коверя Андрей Сергеевич

член секции 5

Доцент кафедри металургійного палива та вогнетривів

 58

Козенков Дмитрий Евгеньевич

председатель УМК

Завідувач кафедри менеджменту

59

Козлов Валентин Михайлович

член совета

Завідувач кафедри фізики

 60

Конкина Яна Александровна

член секции 9

Студентка групи ЕО-01-12м

 61

Коноваленко Владимир Степанович

член секции 2

Доцент кафедри прикладної математики та ОТ

 62

Копорулин Владимир Львович

член совета

Завідувач кафедри вищої математики

 63

Корогод Наталия Петровна

член совета

Завідувач кафедри інтелектуальної власності

 64

Кузнецов Владимир Иванович

член секции 3

Доцент кафедри інформаційних технологій і систем

 65

Куцова Валентина Зиновьевна

председатель УМК

Завідувач кафедри матеріалознавства

 66

Лещева Евгения Валерьевна

член секции 7

Студентка  групи ЕО-01-12м

 67

Ломов Илья Николаевич

член секции 1

Доцент кафедри якості, стандартизації та сертифікації

68

Лучанинова Ольга Петровна

член секции 2

Доцент кафедри інженерної педагогіки

 69

Макарова Ольга Юрьевна

член секции 5

Студентка групи МН-01-12м

 70

Малич Николай Григорьевич

член секции 8

Доцент кафедри машин і агрегатів металургійного обладнання

 71

Мартынова Лариса Зусьевна

член секции 9

Провідний фахівець  науково-дослідної частини

 72

Миронова Татьяна Михайловна

член секции 8

Професор кафедри матеріалознавства

 73

Михайлюк Александр Владимирович

председатель УМК, член секции 4

Завідувач кафедри документознавства та ІС

74

Милова Катерина Антоновна

член секции 10

Голова студентського самоврядування

 75

Мишалкин Анатолий Павлович

член совета

Завідувач кафедри теорії металургійних процесів і загальної хімії

 76

Молчанов Александр Иванович

член совета

Декан факультету матеріалознавства і обробки металів

77

Морозенко Елена Петровна

член совета

Завідувач кафедри нарисної геометрії і інженерної графіки

 78

Надточий Анжела Анатольевна

член секции 3

Доцент кафедри теорії металургійних процесів і загальної хімії

 79

Назарец Виктор Семенович

член совета

Завідувач кафедри колісних та гусеничних транспортних засобів

 80

Никифорова Нина Анатольевна

член секции 4

Доцент кафедри теорії металургійних процесів і загальної хімії

 81

Николенко Анатолий Васильевич

председатель УМК

Завідувач кафедри електротехніки та електроприводу

 82

Островская Катерина Юрьевна

член секции 8

Доцент кафедри інформаційних технологій і систем

 83

Палагута  Вадим Иванович

председатель УМК, член секции 2

Завідувач кафедри інженерної педагогіки

 84

Подгорная Виктория Викторовна

член секции 8

Провідний спеціаліст навчального відділу

 85

Пинчук Софья Иосифовна

член совета

Завідувач кафедри ПМ і ЗМ

 86

Побочий Иван Андреевич

член совета

Завідувач кафедри філософії та політології

 87

Погребная Наталия Емиливна

член секции 7

Професор  кафедри матеріалознавства

 88

Потрус Наталия Павловна

член секции 11

Старший викладач  кафедри обліку і аудиту

 89

Прутчикова Валентина Васильевна

председатель УМК, член секции 2

Завідувач кафедри перекладу та іноземних мов

 90

Распопова Юлия Олександровна

член секции 1

Доцент кафедри обліку і аудиту

 91

Ревенко Ольга Олександровна

член секции 7

Начальник відділу організації навчального процесу та ІЗ  ІнІФН

 92

Репьях Сергей Иванович

член секции 9

Старший науковий співробітник проблемної лабораторії НМП

 93

Романова Наталья Сергеевна

член секции 3

Доцент кафедри термічної обробки металів

 94

Руликова Наталья Сергеевна

член секции 3

Доцент кафедри інтелектуальної власності

 95

Савенкова Таисия Карповна

член секции 6

Завідувач відділом виробничої практики

 96

Савчук Лариса Николаевна

член секции 5

Декан факультету комп'ютерних систем, Е та А

 97

Самсоненко Андрей Анатольевич

член секции 6

Доцент  кафедри обробки металів тиском

 98

Синицина Юлия Петровна

член секции 5

Доцент кафедри менеджменту

 99

Сокиринская Ирина Геннадьевна

председатель УМК, член секции 8

Завідувач кафедри фінансів

 100

Сорокина Елена Владимировна

член секции 5

Доцент кафедри фінансів

 101

Станчиц Георгий Юрьевич

член секции 4

Старший викладач кафедри інформаційних технологій та систем

 102

Старовойт Анатолий Григорьевич

председатель УМК

Завідувач кафедри металургійного палива та вогнетривів

 103

Сулим-Тимовти Анна Александровна

член секции 7

Доцент  кафедри інтелектуальної власності

 104

Сурякова Марина Владимировна

член секции 3

Доцент кафедри інженерної педагогіки

 105

Тараканов Аркадий Константинович

председатель УМК

Завідувач кафедри металургії чавуну

 106

Тарасевич Виктор Николаевич

член совета

Завідувач кафедри політичної економії

 107

Тихонов Владислав Владимирович

член секции 3

Студент групи МЕ-08-13

 108

Ткач Олеся Николаевна

член секции 8

Доцент  кафедри документознавства та інформаційної системи

 109

Трофименко Анна Сергеевна

член секции 5

Асистент кафедри економічної інформатики

 110

Труш Юлия Тимофеевна

член секции 6

Доцент кафедри обліку та аудиту

 111

Турищев Виктор Владимирович

член секции 1, член секции 7

Начальник навчального відділу

 112

Учитель Инна Борисовна

член секции 2

Доцент кафедри інженерної педагогіки

 113

Фаизова Ольга Латифовна

член секции 9

Завідувач кафедри економіки та соціально-гуманітарних наук

 114

Фахрутдинова Светлана Николаевна

член секции 4

Директор бібліотеки

 115

Фриман Ирина Михайловна

член секции 6

Старший викладач кафедра менеджменту

 116

Фролов Ярослав Викторович

член совета

Завідувач кафедри обробки металів тиском

 117

Хаджинов Валерий Анастасеевич

член совета

Завідувач кафедри фізичного виховання і спорту

 118

Халапсис Алексей Владиславович

член секции 2

Професор кафедри філософії

 119

Хохлова Тетяна Станиславовна

член секции 1

Директор інституту інтегрованих форм навчання

 120

Хричиков Валерий Евгеньевич

член секции 9

Завідувач кафедрою ливарного виробництва

 121

Цибуля Евгений Игоревич

член секции 8

Доцент  кафедри електрометалургії

 122

Чекмарева Наталья Григорьевна

член секции 1

Доцент кафедри фізичного виховання та спорту

 123

Чистяков Владимир Григорьевич

член секции 1

Декан заочного факультету

 124

Чмелева Валентина Степановна

член секции 9

Доцент кафедри термічної обробки металів

 125

Шапран Людмила Александровна

член секции 6

Доцент кафедри ливарного виробництва

 126

Шевцова Лариса Павловна

член секции 11

Співробітник кафедри машин і агрегатів МО

 127

Шифрин Владимир Симонович

член секции 10

Начальник відділу кадрів

 128

Юдченко Катерина Геннадьевна

член секции 6

Студентка гр. ЕО-01-12м

 129

Ясев Александр Георгиевич

член совета

Начальник навчально-наукового центру



Наверх: Совет по обеспечению качества образовательной деятельности и подготовки специалистов


facebook banner   twitter banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Информация

Новости

Ученый совет

Ректорат

Совет по обеспечению качества образовательной деятельности и подготовки специалистов